Каструля Berlinger Haus Burgundy BH-1627
Berlinger Haus Burgundy BH-1627 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1627
Каструля зі скляною кришкою Berlinger Haus Black Burgundy, 2,5 л, бордовий | 1 405 грн. |
Каструля Berlinger Haus Bh 1627N 2.5л (20х10.4 см) | 1 332 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Bh 1627N 2.5л (20х10.4 см) | 1 332 грн. |
BerlingerHaus з кришкою 2.5 л (BH 1627N) зкришкою2.5л(BH1627N) | 1 405 грн. |
Каструля Berlinger Haus Burgundy Metallic Line 2,5 л BH-1627N | 1 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →