Кухарський набір Berlinger Haus Burgundy BH-6325
Berlinger Haus Burgundy BH-6325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-6325
Усі ціни 8 →Набір кухонного приладдя Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Edition (BH | 1 099 грн. |
Набор кухонных принадлежностей 7 пр. Berlinger Haus Metallic Line BURGUNDY | 1 343 грн. |
Набір кухонних речей Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Edition (BH-632 | 960 грн. |
Набір кухонного приладдя (BH-6325) | 1 032 грн. |
Набор кухонных принадлежностей Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Editi | 1 099 грн. |
ще 3 пропозиції
Колірні модифікації:
- Aquamarine BH-6326
- Burgundy BH-6325
- Carbon Pro BH-6330
- I-Rose BH-6329
- Purple Eclipse BH-6331
РекомендуємоПорівняти в таблиці →