Сковорідка Berlinger Haus Carbon BH-1231 28 см
Відео 6Фото 5 |
Berlinger Haus Carbon BH-1231 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Carbon BH-1231
Ціни на Berlinger Haus Carbon BH-1231 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon BH-1229 20 см | від 486 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Carbon BH-1230 24 см | від 823 грн. | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon BH-1231 28 см | від 855 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →