Каструля Berlinger Haus Carbon BH-1234
Berlinger Haus Carbon BH-1234 2.5 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon BH-1234
Усі ціни 6 →Каструля з кришкою Berlinger Haus, 2,2 л, карбон (BH 1234N) | 1 208 грн. |
Каструля Berlinger Haus Metallic Line Carbon Edition з кришкою 2.2л (BH 12 | 1 269 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Metallic Line Carbon Edition с крышкой 2.2л (BH 12 | 1 269 грн. |
Каструля Berlinger Haus Carbon Metallic Line 20 см BH-1234N | 1 457 грн. |
Каструля з кришкою Berlinger Haus Metallic Line Carbon Edition 2.2 л (BH 1 | 1 391 грн. |
Каструля 2.5л Berlinger Haus Carbon Metallic Line з мармуровим покриттям т | 1 250 грн. |
Модификації Berlinger Haus Carbon BH-1234
Ціни на Berlinger Haus Carbon BH-1234 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon BH-1234 | від 1 208 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon BH-1236 | від 1 693 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →