Набір посуду Berlinger Haus Carbon Pro BH-6886
Відео 1Фото 5 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6886 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon Pro BH-6886
Усі ціни 9 →Berlinger Haus Carbon Pro 13 предметів (6886-BH) | 6 638 грн. |
Berlinger Haus Carbon Pro 13 предметов (6886-BH) | 6 638 грн. |
Набор посуды 13 пр. Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition BH-688 | 7 487 грн. |
Набір каструль і сковорідок Zestaw Garnków Berlingerhaus Bh-6886 Carbon Pr | 6 847 грн. |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6886 | 9 594 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
В набір входить:
- Каструля з кришкою 20х10. 4 см, 2.5 л
- Каструля з кришкою 24х11. 8 см, 4.1 л
- Каструля з кришкою 28х12. 4 см, 6.1 л
- Сковорідка 20х4. 5 см, 3.4 л
- Сковорідка з кришкою 24х6. 5 см, 2.3 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →