Каструля Berlinger Haus Carbon Pro BH-6893
Відео 1Фото 4 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6893 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon Pro BH-6893
Усі ціни 13 →Кастрюля Berlinger Haus Carbon Pro 24 см 4.1 л (6893-BH) | 1 216 грн. |
Каструля Berlinger Haus Carbon Pro 24 см 4.1 л (6893-BH) | 1 236 грн. |
Каструля Berlinger Haus CARBON PRO 24см 4,1л (6893-BH) | 1 240 грн. |
Каструля Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition 4,1 л (BH-6893) | 1 149 грн. |
Каструля Berlinger Haus Carbon Pro 4,1 л (BH-6893) | 989 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Carbon Pro BH-6893
Ціни на Berlinger Haus Carbon Pro BH-6893 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6892 | від 939 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6893 | від 989 грн. | 13 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6894 | від 1 057 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →