Каструля Berlinger Haus Crystal BH-6765
Berlinger Haus Crystal BH-6765 2.5 л4.1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Crystal BH-6765
Каструля із кришкою 4.1 л Berlinger Haus із титановим покриттям (BH-6765) | 1 450 грн. |
Каструля Berlinger Haus Crystal Collection 4.1 л BH6765 | 1 448 грн. |
Каструля з кришкою 4,1 л Berlinger Haus BH-6765 | 1 201 грн. |
Модификації Berlinger Haus Crystal BH-6765
Ціни на Berlinger Haus Crystal BH-6765 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Crystal BH-6764 | від 971 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Crystal BH-6765 | від 1 201 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →