Кухарський набір Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-6229
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-6229 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-6229
Berlinger Haus BH-6229 | 1 709 грн. |
Набір кухонного приладдя Ebony Marple Berlinger Haus BH-6229 | 2 155 грн. |
Набір кухонного приладдя Ebony Marple Berlinger Haus BH-6229 | 1 874 грн. |
Набір кухонних речей Ebony Marple Berlinger Haus BH-6229 | 1 829 грн. |
Набір кухонних речей Ebony Marple Berlinger Haus BH-6229 | 1 802 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →