Каструля Berlinger Haus Emerald BH-6058
Фото 3 |
Berlinger Haus Emerald BH-6058 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6058
Усі ціни 7 →Каструля з кришкою Berlinger Haus Emerald Collection, 4,1 л (BH 6058) | 2 572 грн. |
Каструля Berlinger Haus 4.1 л (BH-6058) | 2 349 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus 4.1 л (BH-6058) | 2 349 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus 4,1 л BH-6058 | 2 472 грн. |
Каструля Berlinger Haus Emerald Collection 4,1 л BH-6058 | 2 699 грн. |
BerlingerHaus 4.1 л (BH 6058) 4.1л(BH6058) | 2 575 грн. |
Каструля з кришкою Berlinger Haus Emerald Collection 4.1 л (BH 6058) | 2 572 грн. |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6058
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6058 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6057 | від 1 535 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6058 | від 2 349 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6059 | від 1 730 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →