Набір посуду Berlinger Haus Emerald BH-6065
Фото 3 |
Berlinger Haus Emerald BH-6065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6065
Усі ціни 9 →Набір посуду Berlinger Haus Emerald Collection,10 шт (BH 6065) | 9 640 грн. |
Набір посуду Berlinger Haus Emerald Collection 10 предметів (BH 6065) | 9 090 грн. |
Набор посуды Berlinger Haus Emerald Collection 10 предметов (BH 6065) | 9 090 грн. |
Набір посуду 10 предметів Berlinger Haus Emerald Collection BH-6065 | 10 445 грн. |
Набір каструль і сковорідок Berlinger Haus Zestaw Garnków 10El. Emerald (B | 7 667 грн. |
ще 4 пропозиції
Комплектація:
- Каструля з кришкою Ø20х10 см, об'єм 2.5 л
- Каструля з кришкою Ø24х12 см, об'єм 4.1 л
- Каструля з кришкою Ø28х12.5 см, об'єм 6.1 л
- Сковорода Ø20х4.5 см, об'єм 1 л
- Глибока сковорода Ø24х6.5 см, об'єм 2.3 л
- Дві бакелітові підставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →