Ківш Berlinger Haus Eternal BH-6559
Відео 1Фото 2 |
Berlinger Haus Eternal BH-6559 1.1 л1.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Eternal BH-6559
Усі ціни 12 →Ківш Berlinger Haus Eternal Collection, 1,8 л, сірий (BH 6559) | 1 695 грн. |
Ківш Berlinger Haus 1.8 л 18х8.5 см Bh 6559 | 1 516 грн. |
Ковш Berlinger Haus 1.8 л 18х8.5 см Bh 6559 | 1 510 грн. |
Ковш без крышки Berlinger Haus 1,8 л BH-6559 | 1 595 грн. |
Ківш з нержавіючої сталі 1,8 л Berlinger Haus Eternal Collection BH-6559 | 1 741 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Eternal BH-6559
Ціни на Berlinger Haus Eternal BH-6559 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Eternal BH-6558 | від 1 134 грн. | 15 пропозицій | ||
Berlinger Haus Eternal BH-6559 | від 1 226 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →