Сковорідка Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1192 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см
Усі ціни 8 →Сковорода без крышки Berlinger Haus 26 см BH-1192N | 1 075 грн. |
Berlinger Haus BH-1192-N | 1 082 грн. |
Сковорода 26 см Berlinger Haus BH-1192-N | 1 186 грн. |
Сковорода 26 см Berlinger Haus BH-1192-N | 1 424 грн. |
Сковорода 26 см Berlinger Haus BH-1192N | 1 554 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Forest BH-1192
Ціни на Berlinger Haus Forest BH-1192 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1190 20 см | від 572 грн. | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см | від 663 грн. | 13 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см | від 1 075 грн. | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1193 28 см | від 944 грн. | 16 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1194 30 см | від 1 381 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →