Сковорідка Berlinger Haus Forest BH-1193 28 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1193 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1193 28 см
Усі ціни 13 →Сковорода Berlinger Haus Forest Line 28 см (BH 1193N) | 1 143 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Forest Line 28 см (BH 1193N) | 1 143 грн. |
Berlinger Haus BH-1193N | 1 139 грн. |
Сковорода 28 см Berlinger Haus BH-1193N | 1 179 грн. |
Сковорода 28 см Berlinger Haus BH-1193N | 1 249 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Forest BH-1193
Ціни на Berlinger Haus Forest BH-1193 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1190 20 см | від 572 грн. | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см | від 663 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см | від 1 082 грн. | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1193 28 см | від 944 грн. | 15 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1194 30 см | від 1 381 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →