Вок Berlinger Haus Forest BH-1204 28 см сірий
Фото 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1204 28 см сірий
Усі ціни 10 →Сковорода-вок Berlinger Haus Forest Line 28см (BH-1204N) | 1 109 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus Forest Line 28см (BH-1204N) | 1 109 грн. |
Berlinger Haus BH-1204-N | 1 105 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus Forest Line 28 см з мармурово-гранітним антип | 1 175 грн. |
Сковорода Wok Berlinger Haus Forest Line BH-1204-N 28 см | 1 614 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →