Набір посуду Berlinger Haus Forest BH-6197
Фото 7 |
Berlinger Haus Forest BH-6197 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-6197
Усі ціни 10 →Набір посуду Berlinger Haus, 9 предметів, сірий (BH 6197) | 4 573 грн. |
Berlinger Haus 13 пр. (BH-6197) | 4 345 грн. |
Набір посуду 13 предметів Berlinger Haus Forest Original Brown Line BH-619 | 8 180 грн. |
BerlingerHaus Forest Original Brown Line 13 пр. (BH 6197) ForestOriginalBr | 4 575 грн. |
ще 5 пропозицій
Комплектація:
- Сковорідка 20x4.2см
- Сотейник 24x6.8см
- Каструля з кришкою 2.5 л, 20х10см.
- Каструля з кришкою 4.1 л, 24х12см
- Каструля з кришкою 6.1 л, 28x12.5см
- Бакелітові підставки 2 шт
- Пластикові кришки 2 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →