Каструля Berlinger Haus Granit Diamond BH-1097
Фото 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1097 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1097
Berlinger Haus BH-1097 | 2 656 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1097 7.5 л 30 см | 2 913 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1097 7.5 л 30 см | 3 265 грн. |
Каструля алюмінієва Berlinger Haus Granit Diamond 7.5 л O30 см індукційна | 3 159 грн. |
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1097
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1097 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 | від 2 482 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1097 | від 2 656 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1098 | від 3 184 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099 | від 3 665 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →