Сковорідка Berlinger Haus Granit Diamond BH-6778 29.5x22 см чорний
Фото 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-6778 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-6778 29.5x22 см чорний
Усі ціни 7 →Berlinger Haus BH-6778 | 2 510 грн. |
Сковорода-гриль подвійна Berlinger Haus BH-6778 29.5х26 см | 2 753 грн. |
Подвійна сковорода-гриль Berlinger Haus 29.5*26см мармурове покриття (BH-6 | 2 199 грн. |
Сковорода-гриль подвійна Berlinger Haus BH-6778 29.5х26 см | 3 418 грн. |
Сковорода-гриль подвійна Berlinger Haus BH-6778 29.5х26 см | 2 672 грн. |
Сковорода-гриль подвійна Berlinger Haus BH-6778 29.5х26 см | 2 800 грн. |
Сковорода-гриль подвійна Berlinger Haus BH-6778 29.5х26 см | 2 674 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →