Сковорідка Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 см
Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 см
Усі ціни 17 →Сковорода Berlinger Haus Grey Stone, із гранітним покриттям, 28 см (BH 114 | 1 225 грн. |
Berlinger Haus BH-1148 N | 1 317 грн. |
Сковорода без крышки Berlinger Haus 28 см BH-1148N | 1 386 грн. |
BerlingerHaus 28 см (BH 1148N) 28см(BH1148N) | 1 225 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1148
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1145 20 см | від 687 грн. | 18 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 см | від 950 грн. | 18 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 см | від 1 225 грн. | 19 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1149 30 см | від 1 449 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →