Сотейник Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см
Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см32 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см
Усі ціни 9 →Сотейник із кришкою Berlinger Haus, 3.8 л, сірий (BH 1158N) | 2 468 грн. |
Сотейник Berlinger Haus Bh 1158N 28 см | 2 121 грн. |
Сотейник Berlinger Haus Bh 1158N 28 см | 2 113 грн. |
Сотейник с крышкой Berlinger Haus 3,8 л BH-1158N | 2 232 грн. |
BerlingerHaus із кришкою 3.8 л (BH 1158N) ізкришкою3.8л(BH1158N) | 2 469 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1158
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см | від 2 113 грн. | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 32 см | від 2 250 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →