від 620 грн.класична, з кришкою, 24 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: титан
від 1 273 грн.приладів 6 шт, підставка, ополоник, шумівка, лопатка, кухарська, для спагетті, товкачка
від 8 405 грн.каструлі, ківш, сковорідка, 5 шт, для індукції, від 16 см, до 28 см, від 1.2 л, до 6.1 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 458 грн.750 мл, колба: сталь, корпус: сталь, кришка з клапаном
від 927 грн.класична, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: титан
від 583 грн.приладів 4 шт, ополоник, віничок, лопатка з отворами, з отворами
від 6 930 грн.каструлі, сковорідка, 5 шт, для індукції, від 20 см, до 28 см, від 1 л, до 6.1 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 299 грн.500 мл, колба: сталь, корпус: сталь, кришка з клапаном
від 1 275 грн.гриль, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: титан
від 2 685 грн.каструлі, ківш, сковорідка, 5 шт, для індукції, від 16 см, до 28 см, алюміній, антипригарне покриття: мармур, знімні ручки
від 606 грн.кухоль, 500 мл, колба: сталь, корпус: сталь, кришка-поїлка
від 1 516 грн.гриль, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 843 грн.ківш, для індукції, до 16 см, до 1.2 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур, без кришки
від 514 грн.1000 мл, колба: сталь, корпус: сталь, кришка з клапаном
від 875 грн.для млинців, 25 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)