Сковорідка Berlinger Haus I-Rose BH-6084 24 см
Фото 3 |
Berlinger Haus I-Rose BH-6084 24 см28 см |
|
Фетровий протектор для зберігання в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus I-Rose BH-6084 24 см
Усі ціни 8 →Сковорода с пластиковой крышкой ?24 см Berlinger Haus I-Rose Edition BH-60 | 926 грн. |
Сковорода із пластиковою кришкою 24 см Berlinger Haus I-Rose Edition (BH-6 | 620 грн. |
Сковорода с пластиковой крышкой 24 см Berlinger Haus I-Rose Edition (BH-60 | 649 грн. |
Сковорода із пластиковою кришкою 24 см Berlinger Haus I-Rose Edition із ти | 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus I-Rose BH-6084
Ціни на Berlinger Haus I-Rose BH-6084 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus I-Rose BH-6084 24 см | від 620 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-6085 28 см | від 927 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →