Сковорідка Berlinger Haus Primal Gloss BH-6569 28 см
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6569 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Primal Gloss BH-6569 28 см
Усі ціни 12 →Сковорода 28 см Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH-6569) | 929 грн. |
Сковорода звичайна Berlinger Haus BH-6569 | 810 грн. |
Сковорода 28 см Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH-6569) BH-6569 | 889 грн. |
Berlinger Haus BH-6569 | 1 113 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Primal Gloss BH-6569
Ціни на Berlinger Haus Primal Gloss BH-6569 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6567 20 см | від 544 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6568 24 см | від 658 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6569 28 см | від 810 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →