Кухарський набір Berlinger Haus Rose Gold BH-6328
Фото 3 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-6328 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose Gold BH-6328
Кухонний набір Berlinger Haus Rose Gold 7 предметів (6328-BH) | 1 136 грн. |
Кухонный набор Berlinger Haus Rose Gold 7 предметов (6328-BH) | 1 118 грн. |
Набор кухонных принадлежностей 7 пр. Berlinger Haus Metallic Line ROSE GOL | 1 343 грн. |
Berlinger Haus 6328-BH | 1 112 грн. |
Набір кухонних приладів Berlinger Haus ROSE GOLD 7 предметів (6328-BH) | 1 285 грн. |
Колірні модифікації:
- Aquamarine BH-6326
- Burgundy BH-6325
- Carbon Pro BH-6330
- I-Rose BH-6329
- Purple Eclipse BH-6331
- Rose Gold BH-6328
РекомендуємоПорівняти в таблиці →