Сковорідка Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 24 см
Фото 7 |
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 24 см
Усі ціни 6 →Сковорода Berlinger Haus Ebony Rosewood Collection 24 см BH-1713 | 681 грн. |
Сковорода звичайна Berlinger Haus BH-1713 | 605 грн. |
Сковорода 24 см Berlinger Haus Ebony Rosewood Collection (BH-1713) BH-1713 | 629 грн. |
Сковорода звичайна Berlinger Haus BH-1713 | 726 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Ebony Rosewood Collection (BH-1713) | 629 грн. |
Модификації Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713
Ціни на Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1712 20 см | від 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 24 см | від 605 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1714 28 см | від 725 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →