Каструля Berlinger Haus Stone Touch BH-1151
Фото 4 |
Berlinger Haus Stone Touch BH-1151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1151
Усі ціни 11 →Каструля Berlinger Haus Bh 1151N 2.5л (20х10.4 см) | 1 441 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Bh 1151N 2.5л (20х10.4 см) | 1 435 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus 2,5 л BH-1151N | 1 516 грн. |
Berlinger Haus BH-1151-N | 1 794 грн. |
Каструля Gray Stone Touch Line на 2,5 л Berlinger Haus BH-1151-N | 2 263 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1151
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1151 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1151 | від 1 190 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1152 | від 1 562 грн. | 13 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1153 | від 1 209 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →