Набір посуду Berlinger Haus Stone Touch BH-6167
Фото 5 |
Berlinger Haus Stone Touch BH-6167 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-6167
Усі ціни 10 →Набір посуду Berlinger Haus BH 6176, 13 предметів (BH 6176) | 6 769 грн. |
Berlinger Haus Stone Touch Line 13 пр. (6176-BH) | 6 638 грн. |
Berlinger Haus Stone Touch Line 13 ін. (6176-BH) | 6 638 грн. |
Набір посуду 13 предметів Berlinger Haus Stone Touch Line BH-6176 | 7 628 грн. |
Набір каструль і сковорідок Berlinger Haus Zestaw Naczyń Gray Stone Touch | 7 544 грн. |
ще 5 пропозицій
Комплектація:
- Каструля з кришкою 2.5 л, 20х10.4 см
- Каструля з кришкою 4.1 л, 24х11.8 см
- Каструля з кришкою 6.1 л, 28х12.4 см
- Сковорода універсальна 1 л, 20x4.5 см
- Глибока сковорода 2.3 л, 24x6.5 см
- Бакелітові підставки 2 шт
- Пластикові кришки 3 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →