Душовий піддон Besco Aquarius 80x80
Фото 3 |
Besco Aquarius 80x80 80x80 см90x90 см |
|
Гарантія від виробника — 10 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Aquarius 80x80
Піддон квадратний Besco Aquarius 80х80х5.5 см (BAA-80-K) BAA-80-K | 4 192 грн. |
Піддон квадратний BESCO AQUARIUS 80х80х3/5.5 см (00000008976) | 3 936 грн. |
Душовий піддон BESCO Aquarius 80х80х3/5.5 (00000008976 / 5908239683177) | 4 192 грн. |
Модификації Besco Aquarius 80x80
Ціни на Besco Aquarius 80x80 |
---|---|---|---|---|
Besco Aquarius 80x80 | від 3 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Aquarius 90x90 | від 4 449 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →