Ванна Besco Aria 160x70 см
Besco Aria 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Aria 160x70 см
Ванна акрилова BESCO ARIA 160х70 (соло) без ручок та ніжок / БЕЗ отворів п | 7 024 грн. |
Ванна акрилова Besco ARIA 160х70 (соло) без ручок і ніг / БЕЗ отворів під | 7 804 грн. |
Ванна акрилова ARIA 160X70 БЕСКО польський виробник | 7 948 грн. |
Модификації Besco Aria
Ціни на Besco Aria |
---|---|---|---|---|
Besco Aria 130x70 см | від 6 048 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Aria 138x70 см | від 6 603 грн. | 1 пропозиція | ||
Besco Aria 150x70 см | від 6 536 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Aria 160x70 см | від 7 024 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Aria 170x70 см | від 7 565 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →