Ванна Besco Aria Plus 160x70 см
Besco Aria Plus 160x70 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besco Aria Plus
Ціни на Besco Aria Plus |
---|---|---|---|---|
Besco Aria Plus 130x70 см | від 6 048 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Aria Plus 138x70 см | від 6 150 грн. | 1 пропозиція | ||
Besco Aria Plus 150x70 см | від 6 232 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Aria Plus 160x70 см | від 7 442 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Aria Plus 170x70 см | від 7 565 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →