Ванна Besco Avita 160x75 см
Фото 4 |
Besco Avita 160x75 WAV-160-NP |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Avita 160x75 см
Усі ціни 10 →Ванна акрилова Besco AVITA 160х75 Права (соло) без ніг (#WAV-160-NP) WAV-1 | 12 782 грн. |
Ванна акрилова BESCO AVITA 160х75 ліва (соло) без ніжок (NAVARA36610) | 12 423 грн. |
Ванна акрилова BESCO AVITA 160Х75 ліва (соло) без ніг 36293 | 12 474 грн. |
Ванна акрилова Besco AVITA 160х75 см Ліва | 13 089 грн. |
Ванна акрилова Besco Avita 160х75, ліва (соло), без ніг (#WAV-160-NL) WAV- | 12 782 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Besco Avita
Ціни на Besco Avita |
---|---|---|---|---|
Besco Avita 150x74.5 см | від 11 542 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Avita 160x75 см | від 12 423 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Avita 169.5x74.5 см | від 12 307 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Avita 180x80 см | від 14 801 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →