Ванна Besco Avita 180x80 см
Besco Avita 180x80 WAV-180-NP |
|
Додатково може комплектуватися каркасом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Avita 180x80 см
Усі ціни 10 →Ванна акрилова Besco AVITA 180х80 Ліва (соло) без ніг (#WAV-180-NL) WAV-18 | 15 168 грн. |
Ванна акрилова BESCO AVITA 180х80 ліва (соло) без ніжок (NAVARA36107) | 14 801 грн. |
Ванна акрилова BESCO AVITA 180Х80 ліва (соло) без ніг 36293 | 14 803 грн. |
Ванна акрилова Besco AVITA 180х80 см Права | 15 595 грн. |
Ванна акрилова Besco Avita 180х80, права (соло), без ніг (#WAV-180-NP) WAV | 15 168 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Besco Avita
Ціни на Besco Avita |
---|---|---|---|---|
Besco Avita 150x74.5 см | від 11 542 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Avita 160x75 см | від 12 423 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Avita 169.5x74.5 см | від 12 307 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Avita 180x80 см | від 14 801 грн. | 10 пропозицій |
Рекомендуємо