Ванна Besco Continea 140x70 см
Besco Continea 140x70 140x70 см150x70 см |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Continea 140x70 см
Усі ціни 7 →Ванна акрилова BESCO Continea 1400х700 00000006765 | 5 705 грн. |
Ванна акрилова Besco Continea 140х70 (соло), без ніг (#WAC-140-PK) WAC-140 | 5 705 грн. |
Ванна акрилова BESCO CONTINEA 140х70 (00000006765) | 5 986 грн. |
Ванна акрилова BESCO CONTINEA 140х70 (соло) без ніжок 36301 | 6 278 грн. |
Ванна акрилова BESCO Continea 140х70 (00000006765/5908239681319) | 6 433 грн. |
Ванна акрилова Besco CONTINEA 140х70 (соло) без ніг | 6 278 грн. |
Ванна акрилова CONTINEA 140X70 БЕСКО польський виробник | 6 417 грн. |
Модификації Besco Continea
Ціни на Besco Continea |
---|---|---|---|---|
Besco Continea 140x70 см | від 5 705 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Continea 150x70 см | від 6 000 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →