Ванна Besco Finezja Nova 155x95 см
Фото 2 |
Besco Finezja Nova 155x95 |
|
Ванна має полицю для душових приналежностей
Додатково може комплектуватися ручками, підголовником, каркасом і ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Finezja Nova 155x95 см
Усі ціни 13 →Ванна акрилова Besco WENUS FINEZJA NOVA 155х95 Ліва (соло) без ніг і обудо | 10 126 грн. |
Ванна акрилова BESCO WENUS FINEZJA NOVA 155х95 ліва (соло) без ніжок та па | 9 389 грн. |
Ванна акрилова BESCO WENUS FINEZJA NOVA 155х95 права (соло) без ніжок та п | 9 275 грн. |
Ванна акрилова BESCO WENUS FINEZJA NOVA 155х95 лівобічна (00000005144/5908 | 10 126 грн. |
Ванна акрилова Besco WENUS FINEZJA NOVA 155х95 Права (соло) без ніг і обуд | 10 126 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Besco Finezja Nova
Ціни на Besco Finezja Nova |
---|---|---|---|---|
Besco Finezja Nova 140x95 см | від 9 294 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Finezja Nova 155x95 см | від 9 275 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Finezja Nova 170x100 см | від 10 435 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →