Ванна Besco Luna 150x80 см
Фото 2 |
Besco Luna 150x80 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем, каркасом і ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Luna 150x80 см
Усі ціни 13 →Ванна акрилова Besco LUNA 150х80 Права (соло) без ніг (#WAL-150-NP) WAL-15 | 8 249 грн. |
Ванна акрилова BESCO LUNA 150х80 L (00000008557) | 7 688 грн. |
Ванна акрилова BESCO LUNA 150х80 ліва (соло) без ніжок 36326 | 8 120 грн. |
Ванна акрилова BESCO LUNA 150х80 лівобічна (00000008557/5908239681425) | 8 321 грн. |
Ванна акрилова Besco Luna 150х80, ліва (соло), без ніг (WAL-150-NL) WAL-15 | 8 249 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →