Ванна Besco Majka Nova 170x70 см
Besco Majka Nova 170x70 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Majka Nova 170x70 см
Ванна акрилова Besco Majka Nova 170х70 (соло), без ніг, mira (#WAM-170-PK) | 7 885 грн. |
Ванна акрилова BESCO MAJKA NOVA 170x70 см. solo без ніжок 36332 | 7 695 грн. |
Ванна акрилова BESCO Majka Nova 170х70 (5908239681166) | 7 885 грн. |
Ванна акрилова Besco MAJKA NOVA 170х70 (соло) без ніг | 7 800 грн. |
Ванночка акрилова MAJKA NOVA 170X70 БЕСКО польський виробник | 7 866 грн. |
Модификації Besco Majka Nova
Ціни на Besco Majka Nova |
---|---|---|---|---|
Besco Majka Nova 120x70 см | від 4 806 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Majka Nova 138x70 см | від 5 576 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Majka Nova 150x70 см | від 5 576 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Majka Nova 160x70 см | від 6 417 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Majka Nova 170x70 см | від 7 695 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →