Ванна Besco Mia 140x140 см
Besco Mia 140x140 |
|
Ванна має сидіння, яке можна використовувати і як полицю для душових приналежностей
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Mia 140x140 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Besco Mia 140x140 00000013591 | 12 909 грн. |
Акрилова ванна Besco Mia 140x140 см (WAM-140-NS) WAM-140-NS | 14 900 грн. |
Ванна акрилова Besco Mia 140x140 (соло), без ніг (#WAM-140-NS) WAM-140-NS | 12 909 грн. |
Ванна акрилова BESCO MIA 140x140 (соло) без ніжок (00000013591) | 13 366 грн. |
Ванна акрилова BESCO MIA 140x140 (соло) без ніжок 36335 | 14 033 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Besco Mia
Ціни на Besco Mia |
---|---|---|---|---|
Besco Mia 120x120 см | від 12 198 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Mia 130x130 см | від 12 772 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Mia 140x140 см | від 12 909 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →