Ванна Besco Modern 180x80 см
Відео 1Фото 2 |
Besco Modern 180x80 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Modern 180x80 см
Ванна акрилова Besco Modern 180x80 NAVARA36536 | 11 046 грн. |
Ванна акрилова Besco Modern 180x80 (соло), без ніг (#WAM-180-MO) WAM-180-M | 11 046 грн. |
Ванна акрилова BESCO MODERN 180х80 (NAVARA36536) | 11 972 грн. |
Ванна акрилова Besco MODERN 180Х80 см | 12 614 грн. |
Ванна акрилова BESCO MODERN 180Х80 (соло) без ног | 12 512 грн. |
Відеоогляди
Модификації Besco Modern
Ціни на Besco Modern |
---|---|---|---|---|
Besco Modern 120x70 см | від 5 290 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Modern 130x70 см | від 5 693 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Modern 138x69.5 см | від 6 017 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Modern 150x69.5 см | від 6 128 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Modern 160x69.5 см | від 6 501 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Modern 170x70 см | від 7 831 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Modern 180x80 см | від 11 046 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →