Ванна Besco Optima 138x70 см
Besco Optima 140x70 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Optima 138x70 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Besco Optima 140x70 NAVARA03060 | 6 017 грн. |
Ванна акрилова Besco OPTIMA 140х70 (соло) без ніг WAO-140-PK | 6 017 грн. |
Ванна акрилова BESCO OPTIMA 140х70 (NAVARA03060) | 6 191 грн. |
Ванна акрилова BESCO OPTIMA 140х70 (соло) без ніжок 36348 | 6 541 грн. |
Ванна акрилова Besco Optima 140x70 NAVARA03060 | 6 783 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Besco Optima
Ціни на Besco Optima |
---|---|---|---|---|
Besco Optima 138x70 см | від 6 017 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Optima 150x70 см | від 6 355 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Optima 160x70 см | від 6 745 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Optima 170x70 см | від 7 606 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →