Душовий піддон Besco Oskar 70x70 (BAO-70-PK)
Фото 5 |
Besco Oskar 70x70 |
|
Гарантія від виробника — 10 років
Додатково може комплектуватися регульованими ніжками і панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Oskar 70x70
Душовий піддон Besco OSKAR 70х70х16 квадратний, білий BAO-70-PK | 5 146 грн. |
Піддон квадратний BESCO OSKAR 70Х70Х4/16 + ноги (NAVARA22743) | 4 551 грн. |
Душовий піддон BESCO Oskar 70х70х4/16 + ніжки (5908239686093) | 5 146 грн. |
Душовий квадратний акриловий піддон OSKAR 70х70х16 BESCO | 5 133 грн. |
Модификації Besco Oskar 70x70
Ціни на Besco Oskar 70x70 |
---|---|---|---|---|
Besco Oskar 70x70 | від 4 551 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Oskar 80x80 | від 4 551 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Oskar 90x90 | від 5 146 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →