Ванна Besco Quadro 179.5x79 см (WAQ-180-PK)
Відео 2Фото 2 |
Besco Quadro 180x80 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем і каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Quadro 179.5x79 см
Усі ціни 8 →Акрилова ванна Besco Quadro 180x80 см (WAQ-180-PK) WAQ-180-PK | 12 470 грн. |
Ванна акрилова Besco Quadro 180х80, без ручок і ніг (#WAQ-180-PK) WAQ-180- | 12 035 грн. |
Ванна акрилова BESCO QUADRO 180х80 без ніжок та ручок / БЕЗ отворів під ру | 11 152 грн. |
Ванна акрилова BESCO QUADRO 180х80 без ніжок, без отворів під ручки, без р | 11 745 грн. |
Ванна акрилова BESCO QUADRO 180х80 (00000013511/5908239685058) | 12 035 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Besco Quadro
Ціни на Besco Quadro |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro 155x70 см | від 8 774 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Quadro 165x75 см | від 8 979 грн. | 11 пропозицій | ||
Besco Quadro 170x75 см | від 9 635 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Quadro 175x79 см | від 9 574 грн. | 9 пропозицій | ||
Besco Quadro 179.5x79 см | від 11 152 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Quadro 190x90 см | від 16 175 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →