Струбцина Bessey TPN15B5BE 150 мм
Фото 4 |
Bessey TPN15B5BE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey TPN15B5BE 150 мм
Струбцина з ковкого чавуну з надійною дерев'яною ручкою Bessey TPN15B5BE, | 481 грн. |
Струбцина з ковкого чавуну Bessey TPN 150 х 50 мм (TPN15B5BE) | 560 грн. |
Струбцина Bessey TPN 150х50 мм, зусилля до 5500 Н, з ковкого чавуну TPN15B | 707 грн. |
Струбцина BESSEY із ковкого чавуну TPN 150 x 50 мм; з дерев'яною ручкою;зу | 610 грн. |
Модификації Bessey TPN15B5BE
Ціни на Bessey TPN15B5BE |
---|---|---|---|---|
Bessey TPN10BE 100 мм | від 423 грн. | 4 пропозиції | ||
Bessey TPN15B5BE 150 мм | від 481 грн. | 5 пропозицій | ||
Bessey TPN20B5BE 200 мм | від 500 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →