Витяжка Best CHEF Cascade 900 BL 60 чорний
Фото 8 |
Best CHEF Cascade 900 BL 60 чорний 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Cascade 900 BL 60 чорний
Усі ціни 28 →Кухонна витяжка Best Chef Cascade 900 black 60 | 5 999 грн. |
Best Chef Cascade 900 black 60 (OLITL60J4PK.S3.MC.KSBBST) | 5 199 грн. |
Best Chef Cascade 900 black 60 | 5 999 грн. |
Витяжка Best Chef Cascade 900 Black 60 (OLITL60J4PK.S3.MC.KSBBST) | 5 038 грн. |
Вытяжка Best Chef Cascade 900 Black 60 (OLITL60J4PK.S3.MC.KSBBST) | 5 475 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Best CHEF Cascade 900 BL 60
Ціни на Best CHEF Cascade 900 BL 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Cascade 900 WH 60 білий | від 4 883 грн. | 24 пропозиції | ||
Best CHEF Cascade 900 BL 60 чорний | від 4 880 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →