Витяжка Best CHEF Glass Box 1100 BL 55 чорний
Фото 4 |
Best CHEF Glass Box 1100 BL 55 чорний 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Glass Box 1100 BL 55 чорний
Bestchef Glass box 1100 black 55 | 10 999 грн. |
Best Chef Glass box 1100 black 55 офіційна гарантія | 10 999 грн. |
Кухонная вытяжка Best Chef Glass box 1100 black 55 | 10 229 грн. |
Вытяжка Best Chef Glass Box 1100 Black 55 | 10 499 грн. |
Вытяжка Best Chef Glass box 1100 black 55 | 8 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →