Витяжка Best CHEF Medium box 950 WH 60 білий
Best CHEF Medium box 950 WH 60 білий 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Medium box 950 WH 60 білий
Bestchef Medium box 950 white 60 | 6 399 грн. |
Best Chef Medium box 950 white 60 офіційна гарантія | 6 399 грн. |
Кухонная вытяжка Best Chef Medium box 950 white 60 | 5 951 грн. |
Вытяжка Best Chef Medium box 950 white 60 | 5 490 грн. |
Модификації Best CHEF Medium box 950 WH 60
Ціни на Best CHEF Medium box 950 WH 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Medium box 950 WH 60 білий | від 5 490 грн. | 4 пропозиції | ||
Best CHEF Medium box 950 BL 60 чорний | від 4 855 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →