Витяжка Best CHEF Optic 750 WH 60 білий (1F418B2A8A)
Best CHEF Optic 750 WH 60 білий 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Optic 750 WH 60 білий
Усі ціни 7 →Best Chef Optic 650 white 60 (1F418B2A8A) | 4 548 грн. |
Best Chef Optic 650 white 60 (1F418B2A8A) | 4 461 грн. |
Вытяжка Best Chef Optic 750 White 60 (1F418B2A8A) | 5 276 грн. |
Best Chef Optic 750 white 60 офіційна гарантія | 5 699 грн. |
Витяжка Best CHEF Hoods Optic 650 White 60 (1F418B2A8A) Hoods Optic 650 Wh | 4 634 грн. |
Вытяжка Best Chef Optic 750 white 60 | 5 699 грн. |
Витяжка Best Chef Optic 650 white 60 (1F418B2A8A) | 4 937 грн. |
Модификації Best CHEF Optic 750 WH 60
Ціни на Best CHEF Optic 750 WH 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Optic 750 WH 60 білий | від 4 461 грн. | 7 пропозицій | ||
Best CHEF Optic 750 BL 60 чорний | від 5 599 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →