Витяжка Best CHEF Slim line 1100 BL 60 чорний (1F016B2L7E)
Фото 7 |
Best CHEF Slim line 1100 BL 60 чорний 2020 рікпотужна нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Slim line 1100 BL 60 чорний
Усі ціни 21 →Bestchef Slim line 1100 black 60 | 9 999 грн. |
Кухонна витяжка Best Chef Slim line 1100 black 60 (1F016B2L7E) | 9 999 грн. |
Best Chef Slim line 1100 black 60 (1F016B2L7E) | 8 062 грн. |
Витяжка Т-подібна Best Chef Slim line 1100 black 60 (1F016B2L7E) | 8 361 грн. |
Best Chef Slim line 1100 black 60 (1F016B2L7E) | 8 022 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Best CHEF Slim line 1100 BL 60
Ціни на Best CHEF Slim line 1100 BL 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Slim line 1100 IX 60 нержавіюча сталь | від 8 200 грн. | 22 пропозиції | ||
Best CHEF Slim line 1100 BL 60 чорний | від 8 022 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →