Витяжка Best CHEF Smart Box 1000 IX 55 нержавіюча сталь
Фото 7 |
Best CHEF Smart Box 1000 IX 55 нержавіюча сталь 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Smart Box 1000 IX 55 нержавіюча сталь
Усі ціни 22 →Bestchef Smart box 1000 inox 53 | 6 799 грн. |
Кухонна витяжка Best Chef Smart box 1000 inox 53 | 5 999 грн. |
Витяжка Best Chef Smart Box 1000 Inox 53 (OCAR55J4SR.S3.SABST) | 5 300 грн. |
BEST CHEF SMART BOX 1000 INOX 53 (OCAR55J4SW.S3.SABST) | 4 950 грн. |
BEST CHEF SMART BOX 1000 INOX 53 (OCAR55J4SW.S3.SABST) | 4 925 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Best CHEF Smart Box 1000 IX 55
Ціни на Best CHEF Smart Box 1000 IX 55 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Smart Box 1000 WH 55 білий | від 4 936 грн. | 22 пропозиції | ||
Best CHEF Smart Box 1000 IX 55 нержавіюча сталь | від 4 901 грн. | 22 пропозиції | ||
Best CHEF Smart Box 1000 BL 55 чорний | від 4 920 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →