Самокат Best Scooter JT 28288
Фото 30 |
Best Scooter JT 28288 |
|
Трансформується з самоката на велосипед і беговел. Музика – 8 мелодій, звук запуску мотора (працює від 2-х батарейок АА).
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best Scooter JT 28288
Усі ціни 73 →Самокат 3 в 1 Best Scooter JT 28288 Червоний (80454) 80454 | 2 178 грн. |
Самокат 3в1 JT 90601 Best Scooter, самокат-велобіг-велосипед, в коробці (6 | 3 497 грн. |
Самокат 3 в 1 Best Scooter JT 90601 Рожевий (90793) 90793 | 2 178 грн. |
Самокат 3 в 1 Best Scooter JT 10181 Бірюзовий (90792) 90792 | 2 178 грн. |
Самокат 3 в 1 Best Scooter JT Жовтий (10993) 80453 | 2 178 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →