Каркасний басейн Bestway 56984
Bestway 56984 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 56984
Каркасний басейн Bestway 56984 - 5, 305 х 100 см (3 785 л/год, тент, підст | 16 663 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56984 - 4, 305 х 100 см (1 250 л/год, тент, підст | 14 168 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56984 - 6, 305 х 100 см (4 г/год, 3785 л/год, тен | 24 571 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56984, 305 х 100 см (1250 л/год) | 13 581 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56984 - 0, 305 х 100 см (чаша, каркас) | 13 178 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →