Ваги Beurer BF 180 (74909)
Beurer BF 180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer BF 180
Усі ціни 10 →Весы Beurer BF 180 | 1 490 грн. |
Ваги підлогові Beurer BF 180 | 2 063 грн. |
Ваги підлогові Beurer BF 180 (BF180) BF180 | 1 486 грн. |
Beurer Ваги підлогові Beurer BF 180 (BF180) BF180 | 1 486 грн. |
Весы электронные Beurer BF 180 | 2 129 грн. |
ще 5 пропозицій
anonim
20 січня 2022, 10:31
Как сбросить установленную информацию о пользователях? #
Ранее установленная информация о пользователях (рост/возраст/пол) не редактируется. Как можно сбросить к заводским настройкам?
anonim
1 жовтня 2021, 12:55
Ошибка #
Ввели данные после показа веса выходит надпись еггог остальные показание не выводит
anonim
27 березня 2020, 06:00
Встаю на весы и на экране высвечивается знак Lo.Что делать? #
Встаю на весы и на экране высвечивается знак Lo.Что делать?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →